Publications Office of the EU
Γαλλία-La Haye: Αρχιτεκτονικές και συναφείς υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-La Haye: Αρχιτεκτονικές και συναφείς υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    06/10/2020
  • Προθεσμία
    02/11/2020
  • Ανατέθηκαν
    26/04/2021
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ville de la Haye
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRD12 Manche
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRD12 Manche
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71200000 Αρχιτεκτονικές και συναφείς υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
272,746.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2020copibat010
Περιγραφή

L'opération aura pour objectif:
— la démolition du bâtiment de la trésorerie sur la parcelle;
— la construction d'une salle pluriculturelle ainsi que des locaux associés et équipements nécessaires à son fonctionnement;
— la construction d'un local sportif;
— l'aménagement de la parcelle pour sécuriser les circulations autour et vers la parcelle et restructurer le site en articulant les différentes ambiances des espaces avoisinants. La part de l'enveloppe prévisionnelle affectée aux travaux et aux équipements est de 2 026 000 EUR HT.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://marchespublicsmanche.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Other
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
272,746.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Jvarchi & Associés
Ταχυδρομική διεύθυνση: 13 rue Georges Clémenceau
Πόλη: Granville
Ταχυδρομικός κώδικας: 50400
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.