Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Ουτρέχτη: Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Κάτω Χώρες-Ουτρέχτη: Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες

  • Δημοσιεύτηκε
    02/04/2015
  • Προθεσμία
    01/05/2015
  • Ανατέθηκαν
    22/06/2015
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NL Nederland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
10.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
10.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
5078501
Περιγραφή

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

30200000 - Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες

33000000 - Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης

33100000 - Ιατρικές συσκευές

Μέθοδος ανάθεσης
Not applicable
Εκτιμώμενη αξία
10.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
10.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Scholten Awater BV
Ταχυδρομική διεύθυνση: Wychenseweg 20
Πόλη: Nijmegen
Ταχυδρομικός κώδικας: 6537 TL
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.