Publications Office of the EU
Πολωνία-Κρακοβία: Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Κρακοβία: Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες

  • Δημοσιεύτηκε
    21/08/2020
  • Προθεσμία
    29/09/2020
  • Ανατέθηκαν
    18/11/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
433,250.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
320,000.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP-271-31/20
Περιγραφή

Dostawa stacji roboczych (125 szt.) oraz monitorów (125 szt.) dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Krakowie w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM) szczegółowo opisana w załączniku nr 2 do SIWZ.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
Εθνικός αριθμός μητρώου: 000288366
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Garncarska 11
Πόλη: Kraków
Κωδικός NUTS: PL213
Ταχυδρομικός κώδικας: 31-115
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Joanna Warmińska
Κύρια διεύθυνση: www.onkologia.krakow.pl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.e-propublico.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
433,250.00 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
320,000.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Maxto Its Sp. z o.o. Sp. k.
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Willowa 87
Πόλη: Modlniczka
Ταχυδρομικός κώδικας: 32-085
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.