Publications Office of the EU
Γαλλία-Vitry-sur-Seine: Διάφορα είδη επίπλωσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Vitry-sur-Seine: Διάφορα είδη επίπλωσης

  • Δημοσιεύτηκε
    14/09/2017
  • Προθεσμία
    14/10/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/10/2017
  • Ανατέθηκαν
    07/01/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Ville de Vitry-sur-Seine
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39290000 Διάφορα είδη επίπλωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,220,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
18,606,592.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Location et montage de matériels événementiels pour l'année 2018 (éventuellement reconductible en 2019, 2020 et 2021).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Ville de Vitry-sur-Seine
Ταχυδρομική διεύθυνση: 2 avenue Youri Gagarine
Πόλη: Vitry-sur-Seine
Κωδικός NUTS: FR107
Ταχυδρομικός κώδικας: 94400
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Service des achats transversaux
Κύρια διεύθυνση: https://achatpublic.com
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://vitry94.achatpublic.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/10/2017 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.