Publications Office of the EU
Ιρλανδία-Limerick: Εξοπλισμός ανακύκλωσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιρλανδία-Limerick: Εξοπλισμός ανακύκλωσης

  • Δημοσιεύτηκε
    28/06/2022
  • Προθεσμία
    29/07/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/07/2022
  • Ανατέθηκαν
    22/09/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Limerick City and County Council
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: IE051 Mid-West
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
42914000 Εξοπλισμός ανακύκλωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
500,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
508,950.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
RFT 217047
Περιγραφή

The My Waste team is seeking candidates for the supply and distribution of a pack to assist householders to separate food waste, consisting of a 7 litre kitchen caddy bin, a roll of compostable liners and citizen information over a 2 year period.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Limerick City and County Council
Εθνικός αριθμός μητρώου: 3267368TH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Merchant's Quay
Πόλη: Limerick
Κωδικός NUTS: IE051
Ταχυδρομικός κώδικας: Co.Limerick
Χώρα: IRL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Ursula Ahern
Κύρια διεύθυνση: https://irl.eu-supply.com/ctm/Company/CompanyInformation/Index/103432
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=217257&B=ETENDERS_SIMPLE
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/07/2022 17:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.