Publications Office of the EU
Ρουμανία-București: Επιβατικά αυτοκίνητα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-București: Επιβατικά αυτοκίνητα

  • Δημοσιεύτηκε
    12/09/2023
  • Προθεσμία
    12/10/2023
  • Ακυρώθηκαν
    20/10/2023
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO321 Bucureşti
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO321 Bucureşti
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,869,716.10 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
34938931_9_2023
Περιγραφή

Prin Planul Național de Redresare și Reziliență 2020 – 2026, Pilonul I ”Tranziția Verde”, Componenta 2 ”Păduri și protecția biodiversității”, Investiția 4.4.program coordonat de Ministerul Mediului, Apelor și Pădurilor, conform Contractului de Finanțare nr. 6878/23.08.2022 ,Institutul Național de Cercetare și Dezvoltare pentru Protecția Mediului București asigură realizarea Proiectului cu titlul :Implementarea unui sistem de monitorizare a sturionilor sălbatici de-a lungul Dunării de Jos Investiția, Investiția4. Investiții integrate de reconstrucție ecologică a habitatelor și conservarea speciilor aferente pajiștilor, zonelor acvatice și dependente de apă, Subinvestiția 4.4 . Implementarea unui sistem de monitorizare a sturionilor sălbatici de-a lungul Dunării de Jos, Componenta 2:Păduri și protecția biodiversității, cod C2/I4.4, respectiv activitățile aferente Jalonului 39 – Rețea operaționalizată de monitorizare, comunicare și transmitere date a sturionilor sălbatici.Obiectul contractului este dat de necesitatea achiziţiei a 4 bucăți autovehicule cu nivel scăzut de emisii de carbon, 4 x 4 Hybrid Plug-in, de teren pregătite pentru condiții de iarnă și drumuri grele pentru asigurarea mentenanței sistemului de monitorizare și transport probe ADN și tractare ambarcațiuni.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI
Εθνικός αριθμός μητρώου: 34938931
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada: Splaiul Independentei, nr. 294
Πόλη: Bucuresti
Κωδικός NUTS: RO321
Ταχυδρομικός κώδικας: 060031
Χώρα: ROU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Daniela Dinu
Κύρια διεύθυνση: www.incdpm.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/10/2023 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,869,716.10 RON
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.