Publications Office of the EU
Ιταλία-Λιβόρνο: Υπηρεσίες ασφάλισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Λιβόρνο: Υπηρεσίες ασφάλισης

  • Δημοσιεύτηκε
    07/05/2014
  • Προθεσμία
    18/06/2014
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/06/2014
  • Ανατέθηκαν
    16/07/2014
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Comune di Livorno
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITI16 Livorno
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66510000 Υπηρεσίες ασφάλισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
352,995.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
352,995.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Codice CIG 5732525547
Περιγραφή

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/06/2014 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
352,995.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
352,995.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: AON SpA
Ταχυδρομική διεύθυνση: Via Andrea Ponti 8/10
Πόλη: Milano
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.