Publications Office of the EU
Πορτογαλία-Πόρτο: Υπηρεσίες οδικών μεταφορών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πορτογαλία-Πόρτο: Υπηρεσίες οδικών μεταφορών

  • Δημοσιεύτηκε
    26/08/2022
  • Προθεσμία
    26/09/2022
  • Ακυρώθηκαν
    03/11/2022
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Município do Porto
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
632,626.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
6
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CPI/7/2022/DMC
Περιγραφή

Transporte de passageiros

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Município do Porto
Εθνικός αριθμός μητρώου: 501306099
Ταχυδρομική διεύθυνση: Praça General Humberto Delgado
Πόλη: Porto
Κωδικός NUTS: PT11A
Ταχυδρομικός κώδικας: 4049-001
Χώρα: PRT
Κύρια διεύθυνση: www.cm-porto.pt
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.acingov.pt
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/09/2022 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.