Publications Office of the EU
Τσεχία-Πράγα: Εργασίες εδαφολογικών ερευνών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Τσεχία-Πράγα: Εργασίες εδαφολογικών ερευνών

  • Ανατέθηκαν
    12/04/2018
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45111250 Εργασίες εδαφολογικών ερευνών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
20,708,537.50 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Předmětem zakázky je realizace podrobného geotechnického průzkumu (dále jen „PGTP“) ve smyslu TP 76 v trase budoucí dálnice D35 v úseku Ostrov - Vysoké Mýto. Cílem PGTP je shromáždit údaje o inženýrsko-geologických, geotechnických a hydrogeologických poměrech zájmového území a poskytnout podklady ke zpracování dokumentace pro stavební povolení. Zhotovitel bude pracovat dle dodaného Projektu podrobného geotechnického a hydrogeologického průzkumu. Pedologický průzkum není součástí této zakázky. Zvláštní pozornost je třeba věnovat tunelu Homole. Součástí výstupů bude zejména vyhodnocení a závěrečná zpráva, která bude rozdělena na dvě části a to: hlavní trasa a tunel.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
20,708,537.50 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Pragoprojekt a.s.
Ταχυδρομική διεύθυνση: K Ryšánc
Πόλη: Praha 4
Ταχυδρομικός κώδικας: 147 54
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.