Publications Office of the EU
Τσεχία-Brno: Ιατρικές συσκευές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχία-Brno: Ιατρικές συσκευές

  • Δημοσιεύτηκε
    09/02/2022
  • Προθεσμία
    11/03/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    11/03/2022
  • Ανατέθηκαν
    07/07/2022
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Fakultní nemocnice Brno
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33100000 Ιατρικές συσκευές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
9,050,000.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,420,838.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Výměna zdrojových mostů na Klinice nemocí plicních a tuberkulózy a Klinice popálenin a plastické chirurgie.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Fakultní nemocnice Brno
Εθνικός αριθμός μητρώου: 65269705
Ταχυδρομική διεύθυνση: Jihlavská 20
Πόλη: Brno
Κωδικός NUTS: CZ064
Ταχυδρομικός κώδικας: 625 00
Χώρα: CZE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Mgr. Petra Kaldová
Κύρια διεύθυνση: www.fnbrno.cz
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ezak.fnbrno.cz/vz00003526
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
11/03/2022 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
9,050,000.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
8,420,838.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Dräger Medical s.r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Obchodní 124
Πόλη: Praha
Ταχυδρομικός κώδικας: 10100
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.