Publications Office of the EU
Νορβηγία-Όσλο: Εργασίες εγκατάστασης ψυκτικού εξοπλισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Νορβηγία-Όσλο: Εργασίες εγκατάστασης ψυκτικού εξοπλισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    05/05/2017
  • Προθεσμία
    16/06/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    16/06/2017
  • Ανατέθηκαν
    05/07/2017
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Statens vegvesen
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NO Norge
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO Norge
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45331230 Εργασίες εγκατάστασης ψυκτικού εξοπλισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,500,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,300,000.00 NOK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
17/60399
Περιγραφή

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Statens vegvesen
Εθνικός αριθμός μητρώου: 971 032 081
Ταχυδρομική διεύθυνση: Postboks 8142 Dep
Πόλη: Oslo
Κωδικός NUTS: NO
Ταχυδρομικός κώδικας: 0033
Χώρα: NOR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Leif Oddbjørn Møller
Κύρια διεύθυνση: www.vegvesen.no
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/06/2017 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,500,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
1,300,000.00 NOK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Itek AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Havnegata 1
Πόλη: Lillesand
Ταχυδρομικός κώδικας: 4790
Χώρα: NOR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.