Publications Office of the EU
Λετονία-Ρίγα: Κατασκευαστικά υλικά - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Λετονία-Ρίγα: Κατασκευαστικά υλικά

  • Δημοσιεύτηκε
    20/11/2023
  • Προθεσμία
    07/12/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/12/2023
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SIA Rīgas namu pārvaldnieks
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LV00 Latvija
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
44110000 Κατασκευαστικά υλικά
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
300,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SIA RNP 2023/59
Περιγραφή

Celtniecības materiālu iegāde

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: SIA Rīgas namu pārvaldnieks
Ταχυδρομική διεύθυνση: Aleksandra Čaka iela 42
Πόλη: Rīga
Κωδικός NUTS: LV00
Ταχυδρομικός κώδικας: LV-1011
Χώρα: LVA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Vecākais iepirkumu speciālists
Κύρια διεύθυνση: http://www.rnparvaldnieks.lv
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/109998
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/109998
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/12/2023 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Atlaide %
Εκτιμώμενη αξία
300,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.