Publications Office of the EU
Služby podpory logistických operácií medzinárodného humanitárneho logistického centra - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Služby podpory logistických operácií medzinárodného humanitárneho logistického centra

  • Δημοσιεύτηκε
    23/05/2024
  • Προθεσμία
    26/06/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    27/06/2024
  • Ανατέθηκαν
    09/10/2024
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79420000 Υπηρεσίες που σχετίζονται με τη διαχείριση
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
496,600.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SVO-RVO1-2024/000292
Περιγραφή

Predmetom zákazky je poskytovanie služby riadenia a prevádzkovania riadiacej jednotky medzinárodného humanitárneho logistického centra a logistickej siete hub-u.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/49072/summary
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/49072/summary
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/06/2024 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Celková cena za poskytnutie predmetu zákazky vyjadrená v EUR bez DPH
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
496,600.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: MASCOTT, s.r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Banská Bystrica
Ταχυδρομικός κώδικας: 97411
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.