Publications Office of the EU
Σουηδία-Landskrona: Εργασίες εγκατάστασης αερισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σουηδία-Landskrona: Εργασίες εγκατάστασης αερισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    03/04/2019
  • Προθεσμία
    06/05/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/05/2019
  • Ανατέθηκαν
    26/06/2019
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Landskrona Stad
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SE224 Skåne län
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE224 Skåne län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45331210 Εργασίες εγκατάστασης αερισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,400,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
19,200,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019/128
Περιγραφή

Upphandlingens omfattning
Upphandlingen avser ny, om och-tillbyggnationer samt service- och reparationsarbeten avseende ventilationssystem för befintliga objekt.
Föregående år var volymen ca 1,6 MSEK. Anbudsgivaren kan betrakta detta som en vägledning för omfattningen.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflikjvwmz&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/05/2019 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
6,400,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
19,200,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: VEAB Ventilation Entreprenad I Helsingborg AB
Ταχυδρομική διεύθυνση: Travbanegatan 11
Πόλη: Malmö
Ταχυδρομικός κώδικας: 213 77
Χώρα: SWE

Επίσημη επωνυμία: Caverion Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση: Box 30156
Πόλη: Stockholm
Ταχυδρομικός κώδικας: 104 25
Χώρα: SWE

Επίσημη επωνυμία: NE Installation AB
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kapplöpningsgatan 16
Πόλη: Helsingborg
Ταχυδρομικός κώδικας: 252 30
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.