Publications Office of the EU
Γερμανία-Neuherberg: Ιατρικά αναλώσιμα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Neuherberg: Ιατρικά αναλώσιμα

  • Δημοσιεύτηκε
    17/05/2021
  • Προθεσμία
    15/06/2021
  • Ακυρώθηκαν
    25/06/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
VgV_2021-022
Περιγραφή

Rahmenvereinbarung zur Lieferung von COVID-19 Laien-Schnelltests.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Εθνικός αριθμός μητρώου: DE 129521671
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ingolstädter Landstraße 1
Πόλη: Neuherberg
Κωδικός NUTS: DE21H
Ταχυδρομικός κώδικας: 85764
Χώρα: DEU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Abteilung Einkauf und Materialwirtschaft
Κύρια διεύθυνση: www.helmholtz-muenchen.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.tender24.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/06/2021 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.