Publications Office of the EU
Γαλλία-Λυών: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Λυών: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    17/11/2021
  • Προθεσμία
    17/12/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/12/2021
  • Ανατέθηκαν
    07/04/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
métropole de Lyon
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRK26 Rhône
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRK26 Rhône
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
729,616.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,920,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
21dpmg062
Περιγραφή

marche Reserve A Des Structures D'Insertion Par L'Activite Economique Et A Des Structures Equivalentes Au Titre De L'Article R2113-13 Du Code Des Marches Publics.Le marché a pour objet :- le nettoyage des locaux Halles Borie Nord et Borie Sud et le Quatuor situés à Lyon 7è- l'Approvisionnement en système hygiène: mise en place des dévidoirs de papier hygiénique, de papier essuie-mains,-de porte-savon et les consommables (papier hygiénique, essuie-mains, recharges de savon), les grandes poubelles à couvercle, les petites poubelles wc, les brosses Wc sur socle'- l'Exécution de travaux supplémentaires effectués à la demande

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.marchespublics.grandlyon.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/12/2021 09:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
729,616.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,920,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: regie de quartier 124 service
Ταχυδρομική διεύθυνση: 20 rue ornano
Πόλη: Lyon
Ταχυδρομικός κώδικας: 69001
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.