Publications Office of the EU
Γερμανία-Βερολίνο: Υπηρεσίες διαφήμισης και μάρκετινγκ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Βερολίνο: Υπηρεσίες διαφήμισης και μάρκετινγκ

  • Ανατέθηκαν
    29/01/2018
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Berliner Bäder-Betriebe AöR
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE30 Berlin
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE30 Berlin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79340000 Υπηρεσίες διαφήμισης και μάρκετινγκ
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,800,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,800,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BBB-2017-0020
Περιγραφή

Leistungsgegenstand ist die Entwicklung einer Kommunikationsstrategie sowie die Konzeption, Planung und Durchführung von auf dieser Kommunikationsstrategie aufbauenden Maßnahmen. Auf Grundlage dieses Vergabeverfahrens soll eine Rahmenvereinbarung abgeschlossen werden.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,800,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
2,800,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Peperoni Werbe- und PR-Agentur GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Potsdam
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.