Publications Office of the EU
Ρουμανία-Galați: Άσφαλτος - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Galați: Άσφαλτος

  • Δημοσιεύτηκε
    23/08/2022
  • Προθεσμία
    26/09/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/09/2022
  • Ανατέθηκαν
    24/10/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO224 Galaţi
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO224 Galaţi
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
44113620 Άσφαλτος
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
22,992,000.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
46,594,000.00 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
12902/16.08.2022/23973046
Περιγραφή

Achizitionarea de mixturi asfaltice la cald cu agregate naturale concasate si bitum si adeseori cu polimeri, folosite la intretinerea imbracamintilor rutiere privind :
- Lucrari de plombare si trotuare asfaltate;
- Covoare si semicovoare asfaltice
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in
a 12 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI
Εθνικός αριθμός μητρώου: RO 23973046
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada: Prelungirea Brăilei, nr. 7A
Πόλη: Galati
Κωδικός NUTS: RO224
Ταχυδρομικός κώδικας: 800435
Χώρα: ROU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: DANIELA PUSCOI
Κύρια διεύθυνση: www.ecosalgl.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/09/2022 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
22,992,000.00 RON
Τελική αξία της σύμβασης
46,594,000.00 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: TANCRAD
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Brăilei, Nr. 169J
Πόλη: Galati
Ταχυδρομικός κώδικας: 800343
Χώρα: ROU

Επίσημη επωνυμία: CITADINA 98
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Siderurgiştilor, Nr. 7
Πόλη: Galati
Ταχυδρομικός κώδικας: 800478
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.