Publications Office of the EU
Ρουμανία-Timișoara: Φάρμακα κατά των λοιξώξεων συστηματικής χρήσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Timișoara: Φάρμακα κατά των λοιξώξεων συστηματικής χρήσης

  • Ανατέθηκαν
    27/01/2022
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO424 Timiş
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO424 Timiş
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33651000 Φάρμακα κατά των λοιξώξεων συστηματικής χρήσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,025,097.80
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
32,400.00 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2487647_2022_PAAPD1333842
Περιγραφή

• Achizitie medicamente negociere 1 - 2022 (ANTIINFECTIOASE GENERALE PENTRU UZ SISTEMIC , HEPARINA SI DERIVATII SAI, MEDICAMENTE PENTRU SISTEMUL RESPIRATOR,SOLUTII PERFUZABILE, MEDICAMENTE UTILIZATE IN CARDIOLOGIE, ANTIVIRALE PENTRU UZ SISTEMIC,Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale,Antihemoragice, Psiholeptice,Anestezice, Vitamine, Analgezice,Diverse medicamente, ANTIMICOTICE PENTRU UZ SISTEMIC, MEDICAMENTE PT TRACTUL DIGESTIV. )
• Cod CPV 33651000-8,33141550-0,33670000-7,33692400-1,33622100-7, 24451400-4,33614000-7,33621200-1,33661500-6,33661100-2,33616000-1, 33661200-3, 33690000-3, 33651200-0,33610000-9.
val. estimata min/max 854.08/3025097.80 lei, exclusiv TVA

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
3,025,097.80
Τελική αξία της σύμβασης
32,400.00 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: BIO EEL S.R.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Bega, Nr. 5
Πόλη: Targu Mures
Ταχυδρομικός κώδικας: 540390
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.