Publications Office of the EU
Τσεχία-Πράγα: Παροχή δελτίων για φαγητό και ευεξία (πολλαπλών χρήσεων) - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχία-Πράγα: Παροχή δελτίων για φαγητό και ευεξία (πολλαπλών χρήσεων)

  • Ανακοινώθηκαν
    12/09/2019
  • Εκτιμάται ότι δημοσιεύτηκαν
    29/11/2019
  • Δημοσιεύτηκε
    27/12/2019
  • Προθεσμία
    17/02/2020
  • Ανατέθηκαν
    29/06/2020
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Οργανισμός του Ευρωπαϊκού GNSS (GSA)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ01 Praha
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ Česko
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
98000000 Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
43,000,000.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
43,000,000.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
GSA/OP/17/19
Περιγραφή

Ο στόχος αυτής της σύμβασης είναι η περιοδική παροχή δελτίων για φαγητό και ευεξία (πολλαπλών χρήσεων) για διανομή μεταξύ των μελών του προσωπικού του Οργανισμού του Ευρωπαϊκού GNSS (GSA).
Η σύμβαση-πλαίσιο έχει διάρκεια 1 έτους, υπόκειται σε αυτόματη ανανέωση έως και τρεις φορές για μια επιπλέον περίοδο 1 έτους η καθεμία, με μέγιστη συνολική διάρκεια 4 ετών.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Det Europæiske GNSS-Agentur (GSA)
Ταχυδρομική διεύθυνση: Janovského 438/2
Πόλη: Prague
Κωδικός NUTS: CZ
Ταχυδρομικός κώδικας: 17000
Χώρα: CZE
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Legal and Procurement Department
Κύρια διεύθυνση: https://www.gsa.europa.eu/about/how-we-work/procurement
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
43,000,000.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
43,000,000.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Edenred CZ s.r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Pernerova 691/42
Πόλη: Prague 8
Ταχυδρομικός κώδικας: 18600
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.