Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Σόφια: Ιατρικές συσκευές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βουλγαρία-Σόφια: Ιατρικές συσκευές

  • Δημοσιεύτηκε
    16/05/2018
  • Προθεσμία
    19/06/2018
  • Ακυρώθηκαν
    25/03/2019
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Столична община
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG411 София (столица)
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG411 София (столица)
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33100000 Ιατρικές συσκευές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
65,000.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Настоящата обществена поръчка включва доставката на рентгенов двойно абсорбционен костен денситометър(DEXA) с възможност за изследване на деца и възрастни и вид на сканиране — лъч писалка (Pencil beam), съгласно техническата спецификация, неразделна част от настоящата документация.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Столична община
Εθνικός αριθμός μητρώου: 000696327
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Московска“ № 33
Πόλη: София
Κωδικός NUTS: BG411
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Сийка Василева
Κύρια διεύθυνση: www.sofia.bg
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/06/2018 13:30
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

33100000 - Ιατρικές συσκευές

33110000 - Εξοπλισμός απεικόνισης ιατρικής, οδοντιατρικής και κτηνιατρικής χρήσης

33111000 - Ακτινολογικά μηχανήματα

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
65,000.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.