Publications Office of the EU
Γερμανία-Freyung: Μέρη δικτύου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Freyung: Μέρη δικτύου

  • Δημοσιεύτηκε
    20/08/2021
  • Προθεσμία
    17/09/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/09/2021
  • Ανατέθηκαν
    11/10/2021
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landratsamt Freyung-Grafeanu
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
32422000 Μέρη δικτύου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
20-L-77.05
Περιγραφή

Am Don Bosco-Schule Grafenau (Sonderpädagogisches Förderzentrum) wird für die Gestaltung zeitgemäßen Unterrichts eine strukturierte
Gebäudeverkabelung erstellt. Dafür sollen im Rahmen des Förderprogramms "DigitalPakt Schule 2019 bis 2024" die erforderlichen Netzwerkkomponenten.
beschafft werden:
- 1 St. Netzwerk-Switch, 48-Port
- 5 St. Netzwerk-Switch, 24-Port
- 1 St. PoE-fähiger Netzwerk-Switch, 24-Port
- 20 St. WLAN Access-Points
- 8 St. Transceiver-Uplink-Module, 10GBASE-SR
- 8 St. LWL Patchkabel OM3
- 90 St. Ethernet Patchkabel, Länge 2 m
- 66 St. Ethernet Patchkabel, Länge 5 m

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://evergaben.pnp.de/Veroeffentlichung/av15b5aa-eu
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/09/2021 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Schraml.it
Ταχυδρομική διεύθυνση: Grafenauer Str. 7
Πόλη: Freyung
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.