Publications Office of the EU
Ανοικτή διαδικασία για την προμήθεια και εγκατάσταση περιβαλλοντικά βιώσιμων επίπλων βιβλιοθήκης, καθώς και #233· συναφείς υπηρεσίες, για τα γραφεία της ’Istituzione Biblioteche di Roma Capitale, που υποδιαιρούνται σε 4 τμήματα. - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ανοικτή διαδικασία για την προμήθεια και εγκατάσταση περιβαλλοντικά βιώσιμων επίπλων βιβλιοθήκης, καθώς και #233· συναφείς υπηρεσίες, για τα γραφεία της ’Istituzione Biblioteche di Roma Capitale, που υποδιαιρούνται σε 4 τμήματα.

  • Δημοσιεύτηκε
    30/07/2026
  • Σήμερα
    31/08/2026
  • Προθεσμία
    30/09/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/10/2026
Κατάσταση
Δημοσιεύτηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
ROMA CAPITALE
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI43 Roma
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39155000 Έπιπλα βιβλιοθήκης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,361,705.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
abe17e98-1c94-44b3-b789-5b9cb3a5a9ec@10-G-11788
Περιγραφή

Ανοικτή διαδικασία για την προμήθεια και εγκατάσταση περιβαλλοντικά βιώσιμων επίπλων βιβλιοθήκης, καθώς και #233· συναφείς υπηρεσίες, για τα γραφεία της ’Istituzione Biblioteche di Roma Capitale, που υποδιαιρούνται σε 4 τμήματα.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.appalti.comune.roma.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.appalti.comune.roma.it
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/10/2026 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

39155000 - Έπιπλα βιβλιοθήκης

39130000 - Έπιπλα γραφείων

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.