Publications Office of the EU
Δανία-Κοπεγχάγη: Υπηρεσίες διοίκησης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Δανία-Κοπεγχάγη: Υπηρεσίες διοίκησης

  • Δημοσιεύτηκε
    30/11/2018
  • Προθεσμία
    28/12/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    28/12/2018
  • Ανατέθηκαν
    11/03/2019
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DK011 Byen København
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DK Danmark
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
75100000 Υπηρεσίες διοίκησης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,500,000.00 DKK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,500,000.00 DKK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/12/2018 23:59
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,500,000.00 DKK
Τελική αξία της σύμβασης
2,500,000.00 DKK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Nextstep by Bindslev A/S
Ταχυδρομική διεύθυνση: Bygmestervej 57
Πόλη: København NV
Ταχυδρομικός κώδικας: 2400
Χώρα: DNK
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.