Publications Office of the EU
Ιταλία-Novellara: Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Novellara: Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    16/11/2017
  • Προθεσμία
    22/12/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    22/12/2017
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
S.A.BA.R. Servizi Srl
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: IT Italia
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: IT Italia
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34144512 Απορριμματοφόρα οχήματα με συμπιεστή απορριμμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
380,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
118/2017
Περιγραφή

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: S.A.BA.R. Servizi Srl
Εθνικός αριθμός μητρώου: 02460240357
Ταχυδρομική διεύθυνση: Levata 64
Πόλη: Novellara
Κωδικός NUTS: IT
Ταχυδρομικός κώδικας: 42017
Χώρα: ITA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Marco Pellacani
Κύρια διεύθυνση: http://www.sabar.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
22/12/2017 14:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
380,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.