Publications Office of the EU
Centrálna autentifikačná platforma úradu - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Centrálna autentifikačná platforma úradu

  • Δημοσιεύτηκε
    10/06/2024
  • Προθεσμία
    10/07/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/07/2024
  • Ανατέθηκαν
    27/08/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Úrad pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
223,470.33 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
000831/2024-4.
Περιγραφή

Verejný obstarávateľ v rámci tohto obstarávania požaduje dodanie Centrálnej autentifikačnej platformy úradu a poskytovanie súvisiacich služieb. a) uvedenie CAP do prevádzky, b) integrácia CAP na Active Directory server (ďalej len „AD“) Objednávateľa, c) konfigurácia a autentifikácia užívateľov najmä, nie však výlučne, v integrovanej AD, externej, lokálnej a/alebo SQL databáze užívateľov a ich dynamické priraďovanie do VLAN na základe požiadaviek Objednávateľa, d) konfigurácia hosťovského portálu pre návštevníkov Objednávateľa s možnosťou kontroly a schválenia prístupu na základe požiadaviek Objednávateľa, (ďalej len „Služby“). Verejný obstarávateľ požaduje v rámci splnenia požiadaviek na predmet zákazky predloženie Potvrdenia od spoločnosti HPE o tom, že uchádzač je autorizovaný na predaj a inštaláciu jeho produktov na úrovni min.„Business Partner“ (základná úroveň). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 - Opis predmetu zákazky

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/507938
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/507938
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/07/2024 10:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Cena celkom za predmet zákazky
Εκτιμώμενη αξία
223,470.33 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Slovanet, a. s.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Bratislava
Ταχυδρομικός κώδικας: 82108
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.