Publications Office of the EU
Γερμανία-Λειψία: Κατασκευαστικές εργασίες για χώρους στάθμευσης τραμ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Λειψία: Κατασκευαστικές εργασίες για χώρους στάθμευσης τραμ

  • Δημοσιεύτηκε
    30/04/2014
  • Προθεσμία
    05/06/2014
  • Ανατέθηκαν
    05/01/2015
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45234127 Κατασκευαστικές εργασίες για χώρους στάθμευσης τραμ
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
450,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
471,253.20 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BAIII-319-05
Περιγραφή

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
450,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
471,253.20 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Zeller Straße 10
Πόλη: Holzmaden
Ταχυδρομικός κώδικας: 73271
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.