Publications Office of the EU
Fourniture de cartes accréditives destinées à l'acquisition de carburants, à la recharge électrique ainsi qu'aux prestations associées pour l'ensemble des véhicules de la Communauté d'Agglomération du SICOVAL - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Fourniture de cartes accréditives destinées à l'acquisition de carburants, à la recharge électrique ainsi qu'aux prestations associées pour l'ensemble des véhicules de la Communauté d'Agglomération du SICOVAL

  • Δημοσιεύτηκε
    16/04/2026
  • Προθεσμία
    15/05/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/05/2026
  • Ανατέθηκαν
    27/07/2026
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Sicoval - Communauté d'Agglomération
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30163100 Πιστωτικές κάρτες καυσίμων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
20260009
Περιγραφή

La consultation a pour objet la fourniture de cartes accréditives destinées à l'approvisionnement en carburant ou à la recharge électrique des véhicules du Sicoval ainsi qu'aux prestations associées (péage, parking, lavage, ...) . Il s'agit d'un accord-cadre à bons de commande avec maximum qui sera conclu pour une durée de 4 ans

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ldm.aws-achat.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=41608
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ldm.aws-achat.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=41608
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/05/2026 16:15
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

30163100 - Πιστωτικές κάρτες καυσίμων

50110000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανοκίνητων οχημάτων και παρεπόμενου εξοπλισμού

09000000 - Πετρελαϊκά προϊόντα, καύσιμα, ηλεκτρική και άλλες πηγές ενέργειας

50000000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

50100000 - Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και παρεπόμενες υπηρεσίες για οχήματα και συναφή εξοπλισμό

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Valeur technique de l'offre
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Prise en compte de la notion de développement durable
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 5
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Prix
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 35
Εκτιμώμενη αξία
400,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
400,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: MOONGROUP
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Paris
Ταχυδρομικός κώδικας: 75008
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.