Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Μπέλφαστ: Βιτουμένια και άσφαλτος - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ηνωμένο Βασίλειο-Μπέλφαστ: Βιτουμένια και άσφαλτος

  • Δημοσιεύτηκε
    18/11/2019
  • Προθεσμία
    16/12/2019
  • Ανατέθηκαν
    09/03/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Belfast City Council
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKN06 Belfast
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: UKN06 Belfast
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
44113600 Βιτουμένια και άσφαλτος
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,000,000.00 GBP
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ITT 34669
Περιγραφή

Belfast City Council (‘the Council’) invites tenders for the tender for Bitumen Macadam surfacing, including small engineering works at various Belfast City Council sites.
The Council reserves the right to award one or more contracts as a result of this tender and to accept all or part of any tender. The contractor shall be deemed to have satisfied itself before submitting its tender as to the accuracy and sufficiency of the rates and prices stated in the tender which shall (except in so far as is otherwise provided in the contract) cover all the contractor’s obligations under the contract and the contractor shall be deemed to have obtained for itself all necessary information as to risks and any other circumstances which might reasonably influence or affect the contractor’s tender.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Belfast City Council
Ταχυδρομική διεύθυνση: 9 Adelaide Street
Πόλη: Belfast
Κωδικός NUTS: UKN06
Ταχυδρομικός κώδικας: BT2 8DJ
Χώρα: GBR
Κύρια διεύθυνση: http://www.belfastcity.gov.uk/business/tenders
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://e-sourcingni.bravosolution.co.uk
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
4,000,000.00 GBP
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: John McQuillan Contracts
Ταχυδρομική διεύθυνση: 11 Ballinderry Road
Πόλη: Lisburn
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.