Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσία καθαρισμού δεξαμενών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσία καθαρισμού δεξαμενών

  • Δημοσιεύτηκε
    06/02/2014
  • Προθεσμία
    24/02/2014
  • Ανατέθηκαν
    29/05/2014
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90913200 Υπηρεσία καθαρισμού δεξαμενών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,950,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,720,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Licitación 6011400016
Περιγραφή

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
6,950,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
5,720,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας: 28016
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.