Publications Office of the EU
Εσθονία-Ταλλίν: Λειτουργικιή υποστήριξη - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Εσθονία-Ταλλίν: Λειτουργικιή υποστήριξη

  • Δημοσιεύτηκε
    17/03/2023
  • Προθεσμία
    25/04/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    25/04/2023
  • Ανατέθηκαν
    09/06/2023
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: EE Eesti
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: EE Eesti
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33180000 Λειτουργικιή υποστήριξη
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
150,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
200,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
248105
Περιγραφή

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Εθνικός αριθμός μητρώου: 90006590
Ταχυδρομική διεύθυνση: Tervise tn 28
Πόλη: Tallinn
Κωδικός NUTS: EE
Ταχυδρομικός κώδικας: 13419
Χώρα: EST
Υπεύθυνος επικοινωνίας: EGON MÜÜR
Κύρια διεύθυνση: http://www.lastehaigla.ee
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
25/04/2023 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
150,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
200,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: aktsiaselts SEMETRON
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Tallinn
Ταχυδρομικός κώδικας: 10138
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.