Publications Office of the EU
Ρουμανία-Cluj-Napoca: Αντινεοπλασματικά φάρμακα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Cluj-Napoca: Αντινεοπλασματικά φάρμακα

  • Δημοσιεύτηκε
    17/03/2023
  • Προθεσμία
    13/04/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/04/2023
  • Ανατέθηκαν
    15/05/2023
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO113 Cluj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO113 Cluj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,276,298.64 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,715,055.80 RON
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
22
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
4288349_2023_PAAPD1408210
Περιγραφή

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Εθνικός αριθμός μητρώου: 4288349
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada: Republicii, nr. 18
Πόλη: Cluj-Napoca
Κωδικός NUTS: RO113
Ταχυδρομικός κώδικας: 400015
Χώρα: ROU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: LUCIA GAINA CRISTEA
Κύρια διεύθυνση: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/04/2023 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.