Publications Office of the EU
Βέλγιο-Maaseik: Τράπεζες χειρουργείου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Βέλγιο-Maaseik: Τράπεζες χειρουργείου

  • Δημοσιεύτηκε
    23/01/2016
  • Προθεσμία
    08/03/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    08/03/2016
  • Ανατέθηκαν
    02/05/2016
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ziekenhuis Maas en Kempen
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BE22 Prov. Limburg (BE)
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33192230 Τράπεζες χειρουργείου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
453,387.78 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2015/026
Περιγραφή

Deze opdracht is opgedeeld in 3 percelen.
Er kan zowel voor 1 als voor meerdere percelen ingeschreven worden.
Perceel 1: „operatietafels”.
— Het betreft de aankoop van bodemplaten, vaste voeten, mobiele voet, operatietafels, tafelbladen en toebehoren.
Perceel 2 „operatielampen en onderzoekslampen”.
— Het betreft de aankoop van operatielampen, monitorarmen en onderzoekslampen voor o.a. de diensten operatiekwartier, spoedgevallen, verloskamer, ….
Perceel 3 „energiependels”.
— Het betreft de aankoop van verschillende soorten energiependels voor o.a. operatiekwartier, spoedgevallen, intensieve zorgen, endoscopie, dagklinische activiteiten, ....
Voor gedetailleerde informatie kan men zich wenden tot:
Roger Schevernels — preventieadviseur — 089/509.926 — R.Schevernels@zmk.be

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one or more lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
08/03/2016 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.