Publications Office of the EU
Ιταλία-Ρώμη: Κοινωνικές υπηρεσίες χωρίς παροχή καταλύματος - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Ρώμη: Κοινωνικές υπηρεσίες χωρίς παροχή καταλύματος

  • Δημοσιεύτηκε
    22/11/2019
  • Προθεσμία
    10/01/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/01/2020
  • Ανατέθηκαν
    23/02/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Città metropolitana di Roma capitale — Sviluppo strategico — Soggetto aggregatore
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITI43 Roma
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI43 Roma
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
85312000 Κοινωνικές υπηρεσίες χωρίς παροχή καταλύματος
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,985,775.96 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,795,347.09 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Servizio di assistenza specialistica di tipo educativo agli alunni diversamente abili residenti nel Comune di Nettuno e frequentanti le scuole dell’infanzia, primarie e secondarie di primo grado statali e paritarie — PA S07/19/SUA — CIG: 8088580B5D.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Città Metropolitana di Roma Capitale — Sviluppo strategico — Soggetto aggregatore
Ταχυδρομική διεύθυνση: Viale Giorgio Ribotta 41/43
Πόλη: Roma
Κωδικός NUTS: ITI43
Ταχυδρομικός κώδικας: 00144
Χώρα: ITA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: dott.ssa Nunzia Ciuffreda
Κύρια διεύθυνση: http://cittametropolitanaroma.it
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://portalegare.cittametropolitanaroma.it/portale/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/01/2020 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,985,775.96 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,795,347.09 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Massimiliano Kolbe soc coop soc
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Anzio
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA

Επίσημη επωνυμία: Consorzio Terzo Settore Società di Servizi Sociali
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Volla
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA

Επίσημη επωνυμία: Cosmopolitan Società Cooperativa Sociale
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Volla
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.