Publications Office of the EU
Ιταλία-Concordia Sagittaria: Διάφορα φάρμακα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Concordia Sagittaria: Διάφορα φάρμακα

  • Δημοσιεύτηκε
    29/09/2017
  • Προθεσμία
    07/11/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    08/11/2017
  • Ανατέθηκαν
    19/12/2017
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Farmacia Concordia S.r.l.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITH3 Veneto
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITH35 Venezia
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33690000 Διάφορα φάρμακα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
14,610,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
14,610,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

L’appalto ha ad oggetto la fornitura di farmaci, parafarmaci, SOP, OTC e di tutti i prodotti erogabili nel normale ciclo distributivo delle farmacie gestite da:
— Farmacia Concordia S.r.l.,
— Farmacia comunale di Azzano Decimo S.r.l.,
— Farmacie comunali F.V.G. S.p.A.,
— Azienda speciale farmaceutica di Gorizia,
— Azienda speciale farmacia di Grado.
L’appalto è suddiviso in n. 4 (quattro) lotti.
I lotti 1 e 2 hanno identica composizione e si differenziano, quindi, solo per l’importo della fornitura.
I lotti 3 e 4 hanno identica composizione e si differenziano, quindi, solo per l’importo della fornitura.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Comune di Concordia Sagittaria
Ταχυδρομική διεύθυνση: Piazzale Matteotti 19
Πόλη: Concordia Sagittaria (VE)
Κωδικός NUTS: ITH35
Ταχυδρομικός κώδικας: 30023
Χώρα: ITA
Κύρια διεύθυνση: http://www.comune.concordiasagittaria.ve.it/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
08/11/2017 12:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.