Publications Office of the EU
Παράδοση και εγκατάσταση ψηφιακών σειρήνων συναγερμού για το Σύστημα Προειδοποίησης και Συναγερμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Παράδοση και εγκατάσταση ψηφιακών σειρήνων συναγερμού για το Σύστημα Προειδοποίησης και Συναγερμού

  • Δημοσιεύτηκε
    25/02/2025
  • Ανατέθηκαν
    22/01/2026
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL721 Kielecki
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
35120000 Συστήματα και διατάξεις επιτήρησης και ασφαλείας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,233,398.80 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Παράδοση και εγκατάσταση ψηφιακών σειρήνων συναγερμού, οι οποίες θα αποτελέσουν βασικό στοιχείο του Συστήματος Προειδοποίησης και Συναγερμού (SOiA). Η σύμβαση υλοποιείται στο πλαίσιο του έργου «Επέκταση του συστήματος προειδοποίησης και επαγρύπνησης», το οποίο αποτελεί μέρος του εθνικού σχεδίου ανάκαμψης και ανθεκτικότητας (ΕΣΑΑ)

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

35120000 - Συστήματα και διατάξεις επιτήρησης και ασφαλείας

35121700 - Συστήματα συναγερμού

35200000 - Αστυνομικός εξοπλισμός

79000000 - Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας

32200000 - Συσκευές εκπομπής για ραδιοτηλεφωνία, ραδιοτηλεγραφία, ραδιοφωνική μετάδοση και τηλεόραση

35240000 - Σειρήνες

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
2,233,398.80 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Bęczków
Ταχυδρομικός κώδικας: 26-008
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.