Publications Office of the EU
Γερμανία-Μόναχο: Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια αεροδρομίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Μόναχο: Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια αεροδρομίων

  • Δημοσιεύτηκε
    21/06/2019
  • Προθεσμία
    22/07/2019
  • Ανατέθηκαν
    10/02/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Flughafen München GmbH
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE21A Erding
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE21A Erding
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45213331 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια αεροδρομίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019-1001906
Περιγραφή

Erstellung des Rohbaus für ein 4 bzw. fünfgeschossiges Passagierabfertigungsgebäude als Erweiterungsbau des Terminal 1 im Bereich des Vorfeldes westlich von Terminal 1 mit ca. 89 500 m2 BGF.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y9DY1MN
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Leonhard Weiss GmbH & Co. KG – Bauunternehmung
Ταχυδρομική διεύθυνση: Leonhard-Weiss-Str. 22
Πόλη: Göppingen
Ταχυδρομικός κώδικας: 73037
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.