Publications Office of the EU
Γαλλία-Metz: Εργαλειομηχανές ειδικής χρήσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Metz: Εργαλειομηχανές ειδικής χρήσης

  • Δημοσιεύτηκε
    20/09/2022
  • Προθεσμία
    19/10/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/10/2022
  • Ανατέθηκαν
    06/12/2022
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
université de Lorraine
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRF33 Moselle
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRF3 Lorraine
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
42611000 Εργαλειομηχανές ειδικής χρήσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
378,740.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
22B32
Περιγραφή

le présent marché a pour objet la fourniture, la livraison, l'installation, la mise en ordre de marche, la garantie, la formation à l'utilisation et la formation aux opérations de maintenance préventive et curative de premier niveau de machines d'usinage à commande numérique pour l'institut Universitaire de Technologie de Metz -Université de Lorraine

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: université de Lorraine
Ταχυδρομική διεύθυνση: maison de l'université Ile du saulcy BP 80794
Πόλη: Metz
Κωδικός NUTS: FRF3
Ταχυδρομικός κώδικας: 57012
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Service achats et marchés publics du site de Metz
Κύρια διεύθυνση: http://www.univ-lorraine.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/10/2022 12:15
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.