Publications Office of the EU
Αυστρία-Tulln: Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυστρία-Tulln: Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών

  • Ανατέθηκαν
    06/05/2014
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45233221 Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,961,371.84
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,443,474.51 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Περιγραφή

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,961,371.84
Τελική αξία της σύμβασης
2,443,474.51 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Münchendorfer Straße 33
Πόλη: Guntramsdorf
Ταχυδρομικός κώδικας: 2353
Χώρα: AUT
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.