Publications Office of the EU
Ιταλία-Troina: Έργα οδοποιίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Troina: Έργα οδοποιίας

  • Δημοσιεύτηκε
    11/11/2016
  • Προθεσμία
    20/12/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/01/2017
  • Ανατέθηκαν
    06/06/2017
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITG16 Enna
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45233120 Έργα οδοποιίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
196,736.59 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
151,351.42 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Comune di Troina
Ταχυδρομική διεύθυνση: Via Conte Ruggero 4
Πόλη: Troina
Ταχυδρομικός κώδικας: 94018
Χώρα: ITA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Chiavetta Irene
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/01/2017 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
196,736.59 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
151,351.42 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Asero Costruzioni Srl
Ταχυδρομική διεύθυνση: Via IV Traversa 99
Πόλη: Belpasso
Ταχυδρομικός κώδικας: 95032
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.