Publications Office of the EU
Πολωνία-Zielona Góra: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Zielona Góra: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού

  • Δημοσιεύτηκε
    14/02/2022
  • Προθεσμία
    01/04/2022
  • Ανατέθηκαν
    22/04/2022
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL43 Lubuskie
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50222000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
321,600.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
381,000.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Zg.240.1694.2021
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany kół monoblokowych oraz tarcz hamulcowych w spalinowym zespole trakcyjnym SA139-005.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Ułańska 3, 65-033 Zielona Góra
Πόλη: Zielona Góra
Κωδικός NUTS: PL43
Ταχυδρομικός κώδικας: PL65-033
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Iwona Basista
Κύρια διεύθυνση: https://polregio.eb2b.com.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
321,600.00 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
381,000.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Serwis Pojazdów Szynowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Szczecińska 15-19, 86-065 Lisi Ogon
Πόλη: Lisi Ogon
Ταχυδρομικός κώδικας: 86-065
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.