Publications Office of the EU
Ρουμανία-Βουκουρέστι: Εξοπλισμός κεντρικής θέρμανσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Βουκουρέστι: Εξοπλισμός κεντρικής θέρμανσης

  • Δημοσιεύτηκε
    29/03/2018
  • Προθεσμία
    03/05/2018
  • Ανατέθηκαν
    04/07/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    31/07/2018
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Direcția Națională Anticorupție
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO321 Bucureşti
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39715210 Εξοπλισμός κεντρικής θέρμανσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
782,463.69 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
645,746.92 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Furnizare si montaj cazane de producere a agentului termic si a apei calde menajere, utilaje si echipamente tehnice aferente, demontare echipamente existente, refacerea racordurilor la instalatiile termice,alimentare cu apa si gaze naturale din centrala termica.
Solicitarile de clarificari ale operatorilor economici se vor adresa cu 13 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not specified
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/07/2018 18:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
782,463.69 RON
Τελική αξία της σύμβασης
645,746.92 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Baltur Sib S.R.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Str. Regele Ferdinand nr. 2
Πόλη: Sibiu
Ταχυδρομικός κώδικας: 550200
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.