Publications Office of the EU
Ιταλία-Φλωρεντία: Εξοπλισμός αερολιμένων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Φλωρεντία: Εξοπλισμός αερολιμένων

  • Δημοσιεύτηκε
    17/03/2023
  • Προθεσμία
    08/05/2023
  • Ανατέθηκαν
    20/09/2023
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
TOSCANA AEROPORTI S.P.A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITI14 Firenze
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: IT Italia
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34960000 Εξοπλισμός αερολιμένων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,000,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
832,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Fornitura, installazione e manutenzione degli Entry-Exit System (EES) presso gli Aeroporti “A. Vespucci” di Firenze e “G. Galilei” di Pisa

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.toscana-aeroporti.com/home/business/bandi-di-gara/procedure-di-gara-telematiche.html
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,000,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
832,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: RTI INDRA ITALIA SPA – NET STUDIO SPA
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Roma
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA

Επίσημη επωνυμία: Net Studio Spa
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Prato
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.