Publications Office of the EU
Βέλγιο-Βρυξέλλες: «Στοχευμένες έρευνες σχετικά με την εφαρμογή των βασικών προτύπων εργασίας» - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βέλγιο-Βρυξέλλες: «Στοχευμένες έρευνες σχετικά με την εφαρμογή των βασικών προτύπων εργασίας»

  • Ανατέθηκαν
    25/04/2016
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
75111000 Εκτελεστικές και νομοθετικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
149,992.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
VT/2015/042.
Περιγραφή

Παράδοση μιας έρευνας για την αξιολόγηση της εφαρμογής στη νομοθεσία και στην πρακτική των βασικών προτύπων εργασίας της ΔΟΕ σε επιλεγμένες τρίτες χώρες: Γεωργία, Γουατεμάλα, Κολομβία και Πακιστάν. Η έρευνα θα παράσχει υποστήριξη στην Ευρωπαϊκή Επιτροπή, την ΕΥΕΔ και τις σχετικές Αντιπροσωπείες της ΕΕ όσον αφορά την παρακολούθηση των προτύπων εργασίας σε σχέση με το γενικευμένο σύστημα προτιμήσεων της ΕΕ «GSP +» για το εμπόριο, καθώς και με τις διατάξεις για τη βιώσιμη ανάπτυξη των συμφωνιών ελεύθερων συναλλαγών και επενδύσεων της ΕΕ. Θα παρασχεθεί, επίσης, καθοδήγηση σχετικά με τον τρόπο με τον οποίο οι δράσεις της ΕΕ μπορούν να συνδράμουν στην αντιμετώπιση των πιθανών ελλείψεων κατά την εφαρμογή.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
149,992.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ergon Associates Limited
Ταχυδρομική διεύθυνση: 8 Coldbath Square, Garden Floor
Πόλη: London
Ταχυδρομικός κώδικας: EC1R 5HL
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.