Publications Office of the EU
Παράδοση και συναρμολόγηση ψηφιακών πάνελ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Παράδοση και συναρμολόγηση ψηφιακών πάνελ

  • Δημοσιεύτηκε
    12/09/2024
  • Προθεσμία
    16/09/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/09/2024
  • Ανατέθηκαν
    29/11/2024
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landkreis St. Wendel Dezernat 4 Vergabestelle
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEC06 St. Wendel
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39292000 Σχολικές πλάκες ή πίνακες με επιφάνεια ή όργανα γραφής ή σχεδίασης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
450,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
LKWND-2024-07
Περιγραφή

Παράδοση και συναρμολόγηση ψηφιακών πάνελ Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://saarvpsl.vmstart.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://saarvpsl.vmstart.de
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/09/2024 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Preis
Εκτιμώμενη αξία
450,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: KROmedia e.K.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Haiger
Ταχυδρομικός κώδικας: 35708
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.