Publications Office of the EU
Πορτογαλία-Λισσαβόνα: Ιατρικά αναλώσιμα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πορτογαλία-Λισσαβόνα: Ιατρικά αναλώσιμα

  • Δημοσιεύτηκε
    08/04/2022
  • Προθεσμία
    19/04/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    20/04/2022
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Centro Hospitalar Universitário Lisboa Central, E. P. E.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
678,711.28 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
81
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
1-2.0125/22
Περιγραφή

Aquisição tendente ao fornecimento de Diverso Material de Consumo Clinico

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://community.biz.vortal/sts/Login
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/04/2022 09:00
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.