Publications Office of the EU
PL-Żagań: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

PL-Żagań: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

  • Ανατέθηκαν
    01/03/2012
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL Polska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,179,539.93
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP.271.25.2011
Περιγραφή

1. Bieżące utrzymanie i konserwacja terenów zieleni stanowiących własność Gminy Żagań o statusie miejskim, na okres 3 lat od daty zawarcia umowy. Zakres usługi przewidzianej do wykonania w szczególności obejmuje:
1) prześwietlanie i cięcie pielęgnacyjne drzew,
2) oczyszczanie drzew z odrostów,
3) wycinka suchych i chorych drzew i krzewów,
4) odmładzanie skupin krzewów,
5) usuwanie wiatrołomów,
6) zakup, ustawienie i dekoracja choinek w okresie świątecznym,
7) likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na terenach zieleni miejskiej,
8) dokarmianie ptactwa wodnego w okresie zimowym,
9) grabienie liści,
10) odtwarzanie pasów zieleni,
11) odtwarzanie alejek parkowych i ścieżek na terenach parków miejskich i zieleńców,
12) nasadzenia w gazonach i rabatach (kwiatów, krzewów i drzew),
13) pielenie, nawożenie i podlewanie rabat i gazonów,
14) oczyszczanie, przekopanie i spulchnianie ziemi na rabatach z roślinami wieloletnimi i na gazonach,
15) zakup sadzonek drzew i krzewów oraz wykonywanie nasadzeń,
16) zakładanie nowych trawników oraz koszenie trawników,
17) nawożenie, usuwanie chwastów, przycinanie i kształtowanie żywopłotów,
18) zebranie i usunięcie: skoszonych traw, zebranych liści, ściętych żywopłotów, gałęzi i innych zanieczyszczeń z terenów zielonych,
19) konserwacja i uzupełnianie ławek parkowych i pojemników na odpady (koszy) zlokalizowanych na terenach zielonych,
20) zabezpieczenie roślin wieloletnich przed sezonem zimowym.
Powierzchnia terenów zieleni stanowiącej własność Gminy Żagań o statusie miejskim stanowi około 20 ha.
2. Ponadto Wykonawca jest zobowiązany do:
1) prowadzenia prac związanych z utrzymaniem i konserwacją zieleni zlokalizowanej:
a) na cmentarzach wojennych w Żaganiu tj.:
— ul. Kożuchowska - dwa cmentarze Armii Radzieckiej,
— ul. Lotników Alianckich -cmentarz żołnierzy rosyjskich,
— ul. Lotników Alianckich - cmentarz STALAG VIIIC,
— ul. Kożuchowska - kwatera żołnierzy niemieckich z 1 wojny światowej zlokalizowana na cmentarzu komunalnym.
Razem 5 obiektów o ogólnej powierzchni ok.3 ha,
b) w lesie komunalnym - o powierzchni ok 104,9 ha,
c) w pasie drogowym dróg gminnych w Żaganiu.
2) opracowywania propozycji miesięcznych zakresów robót, w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego dany miesiąc. Zamawiający każdorazowo przed rozpoczęciem nowego miesiąca, będzie zatwierdzał opracowany przez Wykonawcę zakres prac, obejmujący kolejność, zakres i wartość robót wraz z terminem ich wykonania (typowanie robót);
3) prowadzenia prac zgodnie ze sztuką ogrodniczą, obowiązującymi przepisami, polskimi normami, zasadami wiedzy technicznej, należytą starannością, przepisami BHP, dobrze jakościowo i estetycznie.
3. Dodatkowe informacje związane z realizacją przedmiotu zamówienia:
1) zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy powinny obejmować również:
a) organizację, zagospodarowanie i utrzymanie zaplecza robót,
b) ponoszenie kosztów zakupu, załadunku, rozładunku i składowania materiałów niezbędnych do wykonania prac objętych zamówieniem,
c) zapewnienie sprzętu wraz z obsługą, materiałami pędnymi i eksploatacyjnymi, niezbędnego do bieżącego utrzymania i konserwacji zieleni.
2) prace będące przedmiotem niniejszego zamówienia będą wykonane na podstawie szczegółowej umowy,
3) wykonawca w oparciu o podane w ofercie składniki cenotwórcze opracuje kosztorys ofertowy zawierający ceny jednostkowe na wykonanie poszczególnych rodzajów robót (które stanowić będą załącznik do umowy);
4) do prowadzenia rozliczeń za wykonane roboty przyjmowane będą ceny jednostkowe ujęte w kosztorysie ofertowym, stanowiącym załącznik do oferty złożonej w zamówieniu publicznym. Rozliczenie za wykonanie potwierdzonego przez Zamawiającego zakresu robót następować będzie w okresach miesięcznych;
5) za roboty, na które uzgodniono ceny jednostkowe, wynagrodzenie stanowić będzie iloczyn ilości rzeczywiście wykonanych prac, potwierdzonych przez Zamawiającego i cen jednostkowych;
6) Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność za należyte wykonanie przedmiotu zamówienia, zgodnie z zakresem robót (czynności do wykonania), lokalizacją, a także terminem ich realizacji, określonymi w protokole typowania robót;
7) Wykonawca jest zobowiązany do wypełnienia wszystkich pozycji ujętych w kosztorysie ofertowym za wyjątkiem pozycji: materiały. Sposób rozliczenia materiałów użytych do realizacji prac określa paragraf 4 ust. 11 projektu umowy;
Kosztorys ofertowy przedstawia średnioroczny jednostkowy zakres prac. Z uwagi na to iż okres realizacji usługi obejmuje trzy lata, Wykonawca uzyskaną kwotę w kosztorysie ofertowym mnoży razy 3.
8) Wykonawca winien posiadać dostęp do bazy magazynowej- do nieodpłatnego przechowywania ławek, koszy na śmieci, gazonów oraz drewna opałowego pozyskanego z wycinki drzew;
9) Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa o wykonanie przedmiotu zamówienia jest zobowiązany przed zawarciem umowy przedłożyć Zamawiającemu do wglądu stosowny dokument odnośnie sposobu gospodarowania zebranymi odpadami komunalnymi / np. umowa z operatorem prowadzącym działalność w zakresie odbierania odpadów komunalnych, bądź w zakresie gospodarowania odpadami, ewentualnie odpowiednie zezwolenie w zakresie gospodarki odpadami/.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

77310000 - Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

77200000 - Υπηρεσίες δασοκομίας

77211000 - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την υλοτομία

77210000 - Υπηρεσίες υλοτομίας

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
2,179,539.93
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Zakład Konserwacji Terenów Zielonych Edward Rogoż
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Żagań
Ταχυδρομικός κώδικας: 68-100
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.