Publications Office of the EU
Ισπανία-Ceuta: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Ceuta: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

  • Δημοσιεύτηκε
    01/09/2023
  • Προθεσμία
    29/09/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    03/10/2023
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Dirección Gerencia de la Mutua de Andalucía y Ceuta
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES630 Ceuta
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES630 Ceuta
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
448,261.13 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
6
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CG-2023/5101/0146
Περιγραφή

Servicio de mantenimiento de los sistemas de climatización y tratamiento del aire en los centros de la Mutua de Andalucía y de Ceuta, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social nº 115.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Dirección Gerencia de la Mutua de Andalucía y Ceuta
Εθνικός αριθμός μητρώου: G11901808
Ταχυδρομική διεύθυνση: Avda. Nuestra Señora de Otero s/n
Πόλη: Ceuta
Κωδικός NUTS: ES630
Ταχυδρομικός κώδικας: 51002
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Dirección Gerencia de la Mutua de Andalucía y Ceuta
Κύρια διεύθυνση: http://www.mutuacesma.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
03/10/2023 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.