Publications Office of the EU
Τσεχική Δημοκρατία-Dvorce: Κατασκευαστικές εργασίες για παιδικούς σταθμούς - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχική Δημοκρατία-Dvorce: Κατασκευαστικές εργασίες για παιδικούς σταθμούς

  • Ανατέθηκαν
    22/07/2013
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45214100 Κατασκευαστικές εργασίες για παιδικούς σταθμούς
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,000,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,388,220.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Předmětem plnění veřejné zakázky pod názvem „Zateplení objektu Mateřské školy v obci Dvorce” je realizace takových opatření, která budou směřovat k úsporám energie v objektu mateřské školy v obci Dvorce.
Předmětem výběrového řízení je:
— zateplení obvodových stěn starší budovy a přístavby,
— výměna otvorových výplní,
— zateplení stropu staré budovy,
— zateplení střechy spojovací chodby,
— zateplení střechy přístavby,
— instalace izolačních fólií za radiátory,
— instalace termostatických ventilů.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
2,000,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
1,388,220.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Milimex s.r.o. – organizační složka
Ταχυδρομική διεύθυνση: Daliborova 648/38
Πόλη: Ostrava-Mariánské Hory
Ταχυδρομικός κώδικας: 709 00
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.