Publications Office of the EU
Γαλλία-Tarbes: Υπηρεσίες ασφαλιστικών γραφείων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Tarbes: Υπηρεσίες ασφαλιστικών γραφείων

  • Ανατέθηκαν
    12/05/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
ville de tarbes
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66518200 Υπηρεσίες ασφαλιστικών γραφείων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,009.12 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
22msn001
Περιγραφή

prestation de services d'assurance au bénéfice de la Commune de Tarbes, du Ccas de la ville de Tarbes et de la Caisse des écoles de la ville de Tarbes

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,009.12 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: 2c Courtage
Ταχυδρομική διεύθυνση: rés. Th. Gautier 7 rue Georges Magnoac
Πόλη: Tarbes
Ταχυδρομικός κώδικας: 65000
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.